O Nas

Historia naszej firmy rozpoczyna się w 1989 roku, kiedy to powstaje przedsiębiorstwo oparte na polskim, rodzinnym kapitale. Od samego początku kierunek rozwoju firmy jest jasno określony i ściśle związany z handlem hurtowym i detalicznym produktów branży FMCG, głównie alkoholi (min. wódka na wesele).
W chwili obecnej nasze przedsiębiorstwo jest silnym i wiarygodnym partnerem zarówno dla zagranicznych koncernów jak i producentów krajowych, w którym obsługą Klienta zajmuje się ponad 70 wykwalifikowanych handlowców.
Bazę prowadzonej działalności stanowi 11 Centrów Dystrybucyjnych o łącznej powierzchni magazynowej około 10 000 m². Firma nasza posiada własną flotę transportową , t.j. ponad 60 samochodów dostawczych i ciężarowych, co pozwala na sprawną obsługę 4 500 klientów miesięcznie, do których dostarcza ponad 1200 produktów.

Misja
Misją naszej firmy powstałej na polskim, rodzinnym kapitale jest tworzenie stabilnej przyszłości polskiego handlu.
W swoim portfolio  posiadamy unikalną ofertę produktową, niedostępną w sieciach zagranicznych, która jest dedykowana polskim sklepom.

Wizja
Ambicją naszej firmy jest osiągnięcie statusu bycia liderem polskich dystrybutorów alkoholi.
Cel ten chcemy zrealizować poprzez systematyczne zwiększanie sprzedaży opartej na szerokim portfelu produktów oraz innowacyjnym podejściu do potrzeb konsumentów.

Zarząd
Andrzej Gos – Prezes Zarządu
Stanisława Wołczyk – Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy
Wojciech Zajczyk – Członek Zarządu, Dyrektor d.s. sprzedaży
 
Menager wyższego szczebla – Rafał Werecki – Dyrektor d.s.operacyjnych


Weryfikacja pełnoletności