OFERTA

GIN
RUM
RPA

INFORMACJA DLA KLIENTA

Jeżeli chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat aktualnych ofert, skontaktuj się z dedykowanym przedstawicielem.

PRZEDSTAWICIELE MARKI PREMIUM​

JP AZEITAO WINO

  • SYRAH CASTELAO I  ARAGONEZ – CZERWONE WYTRAWNE – 14,%  – w ustach znajdziemy smaki identyczne z aromatami, zintegrowane z gładką strukturą tanin. Idealne do lekkich dań mięsnych oraz dorsza. Temperatura serwowania 12-14ºC.
  • AZEITAO PRIVATE RESERVA – CZERWONE WYTRAWNE – 14,% – dojrzewa przez 12 miesięcy w beczkach z dębu francuskiego co nadaje mu głębokiego aromatu czerwonych owoców jak wiśnie czy śliwki. W smaku wyczuwalne nuty mięty, wanilii i przypraw. Delikatne i miękkie garbniki obecne w winie dają mu długą, pełną i złożoną strukturę. Idealne do czerwonych mięs, dziczyzny i serów. Temperatura serwowania 16-18ºC
  • MOSCATEL DE SETUBAL&FERNAO PIRES – BIAŁE WYTRAWNE – 12,5% – wino z nutami kwiatu pomarańczy   oraz ananasa i cytrusów. W ustach te wrażenia dopełnia odpowiednia kwasowość i elegancka                            struktura, dając długie i świeże wykończenie. Wino doskonałe jako aperitif oraz w towarzystwie lekkich                                przekąsek. Temperatura serwowania 10-12ºC. 

 

    0,75l

Producent: Bacalhoa

————————————————————————————————————————————————————————————————–

 

 HEREDIAS WINO

  • DOURO BRANCO – BIAE WYTRAWNE – 12,5%  – wino pochodzi z winnicy położonej na wysokości ok 500 m. n. p. m. w dolinie na prawym brzegu rzeki Douro. Krzewy mają od 20tu do 30-tu lat więc dają dojrzałe owoce. Fermentacja przeprowadzana jest w inoxowych kadziach w temperaturze 15-tu stopni Celsjusza przez około 20 dni. 15% wina jest leżakowane przez 6 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu, a przy butelkowaniu jest mieszane z nieleżakowanym. 
  • DOURO TINTO

 

 

                                                                                                                     0,7L 

 


Weryfikacja pełnoletności