OFERTA

GIN
RUM

INFORMACJA DLA KLIENTA

Jeżeli chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat aktualnych ofert, skontaktuj się z dedykowanym przedstawicielem.

PRZEDSTAWICIELE MARKI PREMIUM

ABSINTHE 

 • VERDOYANTE – otrzymywany w procesie destylacji różnego rodzaju ziół, przede wszystkim kwiatów i liści piołunu oraz anyżu, z dodatkiem kopru włoskiego, hyzopu i innych.
 •  NATURELLE – jest to produkt marki premium , naturalny, produkowany w specjalnej technologii, bez dodatku sztucznych barwników. Na spodzie każdej butelki znajdziemy owoce kolendry, które dodatkowo wzmacniają jego oryginalny charakter nie wpływając jednakże na smak.
 • DE MORAVIE – Absinthe De Moravie to mieszanka ziół i anyżu, z dodatkiem kopru włoskiego, hyzopu i innych. Butelka zawiera owoce anyżu i kopru. Absinthe De Moravie jest naturalnie zielony o zawierający tujon mogący wywołać właściwości psychoaktywne.

    60%0,50l

   

  ————————————————————————————————————————————————————————————————–

   

    KULTU BLACK ABSYNT

   

  Oryginalna propozycja absyntu, który zamknięto w drewnianej skrzynce, przypominającej kształtem trumnę. Oprawa nawiązuje nie tylko do siły oferowanego trunku, ale także do projektu butelki – czarnej czaszki zamrożonej w niemym okrzyku. Absynt ten przywołuje w smaku i aromacie nuty ziół, chrzanu, anyżu oraz mięty. Wyczuwalna szałwia zapewnia niemal mistyczne doświadczenia. Jest gładki na podniebieniu i pikantny na finiszu – dokładnie tak, jak należałoby się tego po nim spodziewać.

   

                                                                                                                    80%   0,7L 

  ————————————————————————————————————————————————————————————————-

  Weryfikacja pełnoletności