WÓDKA SŁOWIAŃSKA

Wódka

 40%0,5l20
Producent: BELALCO

Wódka towarzyszy Słowianom od XVI wieku. Słowiańska Vodka to krystaliczna czystość, delikatność oraz nieskażoności słowiańskich wód. Wyprodukowana z wysokiej klasy alkoholu zbożowego oraz naturalnej, łagodnej wody. Zastosowana filtracja perłowa w przypadku wódki pszenicznej oraz diamentowa dla wódki żytniej, zapewniają delikatny, aksamitny i niepowtarzalny smak.

Butelka – innowacyjna, elegancka z cienkiego niebieskiego szkła jak tafla wody, na którą spada kropla i tworzy mieniące się coraz większe kręgi. Całość dopełnia oryginalny, dwukolorowy korek oraz tłoczona etykieta nawiązująca do natury, sielskości i spokoju. To produkt, który przyciąga uwagę, którego nie może zabraknąć na słowiańskim stole.

Wódka Słowiańska towarzyszy nam gdy w rodzinie, wśród bliskich dzieje się coś ważnego, gdy się cieszymy, chcemy coś uczcić, porozmawiać. To idealny produkt na wesela oraz inne uroczystości, biesiady.

Najwyższej klasy wódka, wyprodukowana w jednej z najbardziej cenionych swego czasu gorzelni na Polesiu.

 

 

 

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Weryfikacja pełnoletności