GAZETKA 04.2017

Drodzy Klienci, serdecznie zapraszamy na zakupy przed Świętami

GAZETKA 03.2017

GAZETKA 02.2017

Trwa Karnawał. W czasie zabawy nie zapominajmy o produktach dedykowanych na takie okazje.

GAZETKA 01.2017

Klienci, przed nami Karnawał. Warto poszerzyć swój asortyment o produkty alkoholowe zawarte w naszej najnowszej ofercie handlowej.

<< starsze promocje

PL ENGLISH

ICE-FULL Sponsorem Olimpijskiej Gali Siatkówki Tomaszów Maz - Spała

W dniach 20-21 maja 2010roku, odbyła się w Spale Olimpijska Gala Siatkówki z udziałem Mistrzów Europy - reprezentacją Polski mężczyzn pod wodzą Daniela Castellaniego.

20 maja 2010 (Hala sportowa ZSP nr 2)

17.00 Otwarcie Memoriału im. Wiesława Gawłowskiego
17.30 – 21.30 Mecze grupowe Memoriału

21 maja 2010

11.00 – Mecz o III miejsce Memoriału im. W. Gawłowskiego (Hala sportowa ZSP nr 2)
14.30 – Uroczyste otwarcie Gali (Park Pokoleń Mistrzów Sportu w COS Spała)

- Odsłonięcie tablicy upamiętniającej 10 lat istnienia Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZPS w Spale

16.00 – Mecz pokazowy Kadra Polski – wychowankowie SMS Spała (Hala sportowa COS Spała)
18.00 – Mecz finałowy Memoriału im. W. Gawłowskiego (Hala sportowa COS Spała)

Honorowy Patronat nad uroczystością objął Marszałek Województwa Łódzkiego i Polski Komitet Olimpijski. Organizatorami Gali są: Polski Związek Piłki Siatkowej, RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Piątkowy przebieg imprezy:

Turniej rozpoczął się od meczu Kadry Reprezentacji Polski z Wychowankami Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Reprezentanci Polski wygrali mecz 2:1. Pierwszy set meczu rozpoczął się przewagą podopiecznych SMS, którzy do połowy pierwszego seta prowadzili 17:13. Reprezentanci nie dali jednak za wygraną i odrobili stratę doprowadzając do wyniku 23:23. Ostatecznie pierwszy set zakończył się wygraną Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Drugi set rozpoczął się zdecydowanie lepiej dla Kadry, którzy już na początku tego seta prowadzili, aż 9:1. Kadrowicze nie pozwolili na odrobienie strat i trzymali wysoki poziom, set ten zakończył się wygrana dla Reprezentacji Polski 25:12.

Trzeci set to już tylko była formalność gdyż był to mecz trzy setowy, grano tego seta do 15. Był to bardzo luźny set, w pewnym momencie na boisko wszedł nawet Ryszard Bosek, a wychowankowie SMS-u grali w ośmiu zawodników.

Skład SMS Spala: Augustyn, Kacprzak, Drzyzga, Gromadowski, Bąkiewicz, Czarnowski, Swaczyna  (L)

Skład Kadra Polski: Bartman, Gruszka, Zygadlo, Wiśniewski, Kurek, Gruszka, Kłos, Zatorski

Finał Memoriału im. Wiesława Gawłowskiego:

W meczu o pierwsze miejsce zagrały zespoły Delecty Bydgoszcz oraz Politechniki Warszawskiej. Zwycięzcą została Delecta i tym samym wygrała VIII Memoriał imienia Wiesława Gawłowskiego. Od pierwszego punktu lepszą grę pokazywała Delecta, która nie miała większych problemów z ograniem zespołu ze stolicy. Pierwszy set zakończył się wygrana Bydgoszczy 25:21. W drugim secie gra już nie szła tak gładko dla Bydgoszczy,  poważniejsze problemy z utrzymaniem piłki mieli tylko pod koniec tego seta, gra toczyła się na przewagi. Set ten zakończył sie pozytywnie dla Delecty i wygrali oni 27:25.